Ziede Larifans Ungo

5 reviews
9,90€
Price/litre: 990,00€
Price in reward points: 9.9
Daudzums: + -  
Ražotājs: Larifan Ltd
Package: 10 gr
Availability: Ir noliktavā
Ziede, kas pasargā no nevēlamas ārējās vides ietekmes, kas var izraisīt pūslīšu vīrusu uzliesmojumu uz ādas un sejas.

- Respiratoro vīrusu epidēmiju un pirmsepidēmiju periodos vīrusu iekļūšans riska mazināšanai. 

- Herpes infekcijas uzliesmojuma profilaksei atrodoties infekciju provocējošos apstākļos. 

- Parasto kārpu, papillomu, kā arī ģenitālo kārpu izplatīšanās ierobežošanai. 

- Ādas kairinājumu, tai skaitā UV apstarojuma izraisīta kairinājuma mazināšanai. 

- Termisku apdegumu radītu seku mazināšanai. 

- Tulznu veidošanās aizkavēšanai. 

Darbība:
Ziede LARIFAN UNGO ir profilaktisks līdzeklis, kas satur aktīvo vielu 0,025% koncentrācijā. Larifana aktīvās vielas galvenā funkcija ir organisma dabīgo aizsargspēju mobilizēšana, nodrošinot pretvīrusu aizsardzību un imūnmodulējošu darbību. Aktivētie imūnmehānismi var pasargāt organismu pret dažādiem nevēlamiem ārējās vides faktoriem un aizkavēt herpes un papillomas (kārpu izsaucēja) vīrusu izraisīto bojājumu attīstību ādā un gļotādās. 

LARIFAN UNGO paredzēts ādas un gļotādu kopšanai, nolūkā samazināt dažādu vīrusu infekciju ekļūšanas risku organismā. 

Larifana ziedei piemīt īpašība nomierinoši iedarboties uz dažāda rakstura ādas kairinājuma procesiem (tai skaitā uz termskiem apdegumiem), kā arī aizkavēt eksudāciju (audu šķidrumu izdalīšanos) un līdz ar to tulznu veidošanos.

Lietošanas indikācijas: 

LARIFAN UNGO 0,025% ieteicams: 

1) ādas un gļotādu, īpaši deguna kopšanai respiratoro infekciju (tai skaitā, gripas) pirmsepidēmiju un epidēmiju periodos lai mazinātu infekcijas iekļūšanas risku organismā, 

2) situācijās, kas draud izprovocēt herpes infekcijas uzliesmojumus (atrašanās vējainā, mitrā, aukstā vidē vai pārkaršana un pārmērīga uzturēšanās saulē) īpaši cilvēkiem ar noslieci uz herpes uzliesmojumiem, 

3) ādas un ģenitālo kārpu izplatības ierobežošanai, 

4) kā nomierinošu līdzekli pie dažādas izcelsmes ādas kairinājumu, tai skaitā termiskiem apdegumiem, kā arī ādas tulznu veidošanās aizkavēšanai. 

Devas un lietošanas veids:

Respiratora infekciju pirmsepidēmiju un epidēmiju periodos apstrādāt ādu un gļotādas 1 -2 reizes dienā. Situācijās, kad paredzams herpes infekcijas uzliesmojums, lietot ādas un gļotādu kopšanai 3 reizes dienā. Apziest kārpas 1 – 2 reizes dienā, lai ierobežotu papillomas vīrusa tālāku izplatību. Termālas vai traumatiskas izcelsmes ādas kairinājuma nomierināšanai un tulznu veidošanās profilaksei lietot 3 – 4 reizes dienā.

 

Aqua, Paraffinum Uquidum, Lanolin, Paraffin, Pentaerythrityl Dioleate, Sodium Chloride, Methylparaben, Propylbaraben, (IUPAC) Double-Stranded Ribonucleic Acid Larifan

Uzrakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


entry_email


Jūsu atsauksme:Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti           LabiThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

HERE'S 5€ OFF YOUR NEXT PURCHASE

How do You get 5€? Simple, just click the button below and register an account with us. It's easy, fast and it'll take you just 2 minutes to sign up.

 

Why create an account with Rosena? All our registered customers get 10% cashback to their account from purchases and it can be used to get discount from future orders

 

Thank you, I do not need 5€ credited to my account