Sale
Dermanutrix Dzeramais kolagēns N42

Dermanutrix Dzeramais kolagēns N42

2 reviews
89,70€ 80,73€
Price in reward points: 89.7
Daudzums: + -  
Ražotājs: LSI
Package: N42
Availability: Ir noliktavā

NB! Product currently available is produced for a different region, and Equador is listed as the country of origin on the package by a sticker with the best before and batch. The composition is the same. The outer carton is the same, but sachets have a different design compared to previous productions. 

Kolagēns  - tas ir fibrilārs olbaltums, kas veido organisma saistaudu pamatu un nodrošina to elastību un izturību. (Saistaudi atrodas kaulos, asinsvadu sieniņās, cīpslās, saitēs un, protams, mūsu ādā). Kolagēns atrasts daudzšūnu dzīvniekiem, bet tas nav atrodams augos, baktērijās, vīrusos, vienšūņos un sēnēs. Tā ir saistaudu pamata sastāvdaļa un izplatītākais proteīns zīdītājiem, kas sastāda 25% līdz 35% no proteīiemu visā ķermenī. Kolagēns ieņem galveno lomu veselīgas ādas uzturēšanā.


Ar novecošanās procesu ietāšanos, kolagēna  ražošana šūnās strauji samazinās. Ādas kolagēna samazināšanās  ir viens no galvenajiem novecošanās iemesliem, samazinās ādas elastība, veidojas grumbas.

Dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka iekšķīga hidrolizēta kolagēna lietošana  ļauj uzlabot mitruma līmeni  ādā, tās elastību un  gludumu. Tā rezultātā,  grumbas tiek samazinātas un āda izskatās jaunāka.

Dzeramais kolagēns tiek absorbēts par 90%.
 

DERMANUTRIX  dzeramais kolagēns ir gēls, kura sastāvā ir  hidrolizēts kolagēns no zivīm un ir pierādīts, kas tas ir daudz efektīvāks par kolagēnu, kas iegūts no zivju ādas un liellopa. Ērts un vienkāršs lietošanā, to var lietot tīrā veidā vai sajaucot ar sulu vai ūdeni.  Patīkama augļu garša.

Lietošana:
Lietojiet vienu paciņu dienā.
Katra paciņa satur  5 gramus jūras produktu hidrilizētu kolagēnu.
Iepakojumā 42 paciņas.

 

Sastāvs

1 paciņa

Hidrolizēts kolagēns, jūras zivs

5 g

Natriha benzoats (Na mg)

2,4 mg

Na karbokilmetilceluloze

10 mg

 

Distilled water, marine hydrolyzed collagen (FISH), antioxidant (Citric acid), Carboxymethylcellulose, Sodium benzoate, Sucralose, Passion fruit flavour, color (E102 FDC yellow 6).

Uzrakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


entry_email


Jūsu atsauksme:Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti           LabiThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

HERE'S 5€ OFF YOUR NEXT PURCHASE

How do You get 5€? Simple, just click the button below and register an account with us. It's easy, fast and it'll take you just 2 minutes to sign up.

 

Why create an account with Rosena? All our registered customers get 10% cashback to their account from purchases and it can be used to get discount from future orders

 

Thank you, I do not need 5€ credited to my account