Dermanutrix Dzeramais kolagēns

11 reviews
29,90€
Price in reward points: 29.9
Daudzums: + -  
Ražotājs: LSI
Package: 14 pcs
Availability: Ir noliktavā
Dermanutrix dzeramais kolagēns palīdz apturēt ādas novecošanās procesus, padarot ādu gludu un elastīgu

NB! Product currently available is produced for a different region, and Equador is listed as the country of origin on the package by a sticker with the best before and batch. The composition is the same. The outer carton is the same, but sachets have a different design compared to previous productions. 

Kolagēns  - strukturālā olbaltumviela organismā, kas veido organisma saistaudu pamatu un nodrošina to elastību un izturību.
Ar novecošanās procesu iestāšanos, kolagēna  ražošana šūnās strauji samazinās. Ādas kolagēna samazināšanās  ir viens no galvenajiem novecošanās iemesliem, samazinās ādas elastība, veidojas grumbas.

Dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka iekšķīga hidrolizēta kolagēna lietošana  ļauj uzlabot mitruma līmeni  ādā, tās elastību un gludumu. Tā rezultātā, grumbas tiek samazinātas un āda izskatās jaunāka.

Dzeramais kolagēns ļoti labi uzsūcas.
 

DERMANUTRIX  dzeramais kolagēns ir gēls, kura sastāvā ir  hidrolizēts kolagēns no zivīm un ir pierādīts, ka tas ir daudz efektīvāks par kolagēnu, kas iegūts no zivju ādas. Ērts un vienkāršs lietošanā, to var lietot tīrā veidā vai sajaucot ar sulu vai ūdeni.  Patīkama augļu garša.

DermaNutrix® dzeramais kolagēns

ŠĶIDRS UZTURA BAGĀTINĀTĀJS AR SALDINĀTĀJU

Iepakojumā 14 paciņas

1 paciņa satur 5 g dzeramā kolagēna

Lietošana: Lietot pa vienai paciņai tīrā veidā vai atšķaidot ar ūdeni.

Brīdinājumi: Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu, ja esat stāvoklī/ barojat bērnu ar krūti. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot, ja Jums ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām.

Uzglabāt temperatūrā līdz 30 ° C, sausā un bērniem neredzamā, neaizsniedzamā vietā.

Neto masa: 210 g

 

Distilled water, marine hydrolyzed collagen (FISH), antioxidant (Citric acid), Carboxymethylcellulose, Sodium benzoate, Sucralose, Passion fruit flavour, color (E102 FDC yellow 6).

Uzrakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


entry_email


Jūsu atsauksme:Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti           LabiThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

HERE'S 5€ OFF YOUR NEXT PURCHASE

How do You get 5€? Simple, just click the button below and register an account with us. It's easy, fast and it'll take you just 2 minutes to sign up.

 

Why create an account with Rosena? All our registered customers get 10% cashback to their account from purchases and it can be used to get discount from future orders

 

Thank you, I do not need 5€ credited to my account