Nutrigen Vegy Sīrups

2 reviews
13,90€
Price/litre: 69,50€
Price in reward points: 13.9
Daudzums: + -  
Ražotājs: Vivatinell
Package: 200ml
Availability: Ir noliktavā
Sīrups Nutrigen Vegy palīdzēs jums pabarot savus bērnus ar tādiem dārzeņiem, kā kāposti, artišoki, brokoļi, puravi, burkāni, spināti un selerijas, kas bagātināti ar vitamīniem un minerāliem.

Dārzeņu lietošana ir sabalansētas un veselīgas uztura devas daļa, kas veicina cilvēka veselības stiprināšanu. Bērni pamatā noraida dārzeņu ēdienus. Tas mātēm liek domāt par to, kā izdarīt tā, lai mīļie bērni saņemtu vitamīnus no dārzeņiem. Tagad jūs varat nodrošināt saviem bērniem pietiekamu dārzeņos esošo uzturvielu daudzumu. Sīrups Nutrigen Vegy ar cukuru un saldinātāju palīdzēs jums pabarot savus bērnus ar tādiem dārzeņiem, kā kāposti, artišoki, brokoļi, puravi, burkāni, spināti un selerijas, kas bagātināti ar vitamīniem un minerāliem.

Brīdinājumi: Pēc atvēršanas cieši aizvērt pudelītes vāku! Nelietot, ja ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Cieši aizvērt! Glabāt bērniem nesasniedzamā vietā!

Rekomendētā dienas deva: Bērniem vecākiem par 12 gadiem: pa 10 ml dienā.

Deionised Water, Pomegranate Juice Concentrate, Fructose, Cabbage Extract, Artichoke Extract, Broccoli Extract, Spinach Extract, Leeks Extract, Turnip Extract, Carrot Extract, L-Ascorbic Acid (Vitamin C), Acidity Regulators (Trisodium Citrate Dihydrate, Citric Acid), DL-Alpha Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Zinc Sulfate Monohydrate, Thickener (Xanthan Gum), Niacinamide (Vitamin B3), Calcium D-Pantothenate (Vitamin B5), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Cholecalciferol (Vitamin D3), Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Phytomenadione (Vitamin K), Thiamine Hydrochloride (Vitamin B1), Riboflavin (Vitamin B2), Folic Acid, Potassium Iodide, Sodium Selenite, Cyanocobalamin (Vitamin B12).

Uzrakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


entry_email


Jūsu atsauksme:Piezīme: HTML kods netiek ņemts vērā!

Vērtējums: Slikti           LabiThe product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email

HERE'S 5€ OFF YOUR NEXT PURCHASE

How do You get 5€? Simple, just click the button below and register an account with us. It's easy, fast and it'll take you just 2 minutes to sign up.

 

Why create an account with Rosena? All our registered customers get 10% cashback to their account from purchases and it can be used to get discount from future orders

 

Thank you, I do not need 5€ credited to my account